První návštěva

Pokud chcete do Studia Yoon dorazit poprvé na lekci jakéhokoli cvičení, využijte prosím následujících možností:

1. Vyberte si v rozvrhu lekci, která Vás zaujala a na kterou chcete dorazit.

Vpravo nahoře záložka „Rozvrh a rezervace“.

 

2. Máte dvě možnosti, jak si poprvé lekci rezervovat:

  • Zavolat na recepci Studia Yoon a lekci si poprvé zarezervovat telefonicky
  • Zaregistrovat a rezervovat si lekci přes internet.

Registrace – po kliknutí na záložku „Rozvrh a rezervace“ budete přesměrováni na rozvrh. Vpravo nahoře je umístěno tlačítko „Přihlášení“ a „Registrace“. Klikněte na tlačítko „Registrace“ a objeví se Vám stručný formulář, který je nutné vyplnit. Po vyplnění formuláře potvrďte registraci. Na Váš email Vám obratem dorazí uživatelské jméno a heslo, pomocí kterých se přihlásíte. Uživatelské jméno a heslo vyplňte do kolonek vedle „Přihlášení“ a klikněte na tlačítko „Přihlásit“. A je to 🙂

Lekce můžete přes internet rezervovat takto: Najedete v rozvrhu myší na lekci, kterou si chcete zarezervovat, kliknete na hodinu v rozvrhu a provedete rezervaci. Pokud si chcete prohlédnout své rezervace, jednodušše klikněte na tlačítko „Můj účet“. Zde můžete spravovat všechny své rezervované lekce a obecně i svůj účet (například změnit své heslo). V sekci „Můj účet“ můžete také rušit své rezervace.

Pozor! U rozvrhu vpravo nahoře je vždy datum, které si aktuálně v rozvrhu prohlížíte. Pokud datum rozkliknete, můžete si lekce rezervovat až na měsíc dopředu.

 

Po první návštěvě rezervace probíhají po internetu. Systém je navržen tak, aby rezervace zvládl opravdu každý 🙂

!!!Všechny žádáme, aby v případě, že nemohou dorazit na lekci, svou zarezervovanou hodinu opět přes internet či po telefonu zrušili. Uvolníte tak místa pro další zájemce o cvičení.

Odhlašování z lekcí – systém sankcí

  • Odhlašování z ranních lekcí je možné nejpozději do 20:00 hod. předchozího dne.
  • Odhlašování z večerních lekcí je možné nejpozději do 12:00 hod. dne, kdy se má uskutečnit rezervovaná lekce.
  • V případě, že se klient nestihne včas odhlásit, bude mu přičtena sankce ve výši 100 Kč, kterou je nutné při dalším vstupu uhradit.

SYSTÉM NÁHRADNÍKŮ

  • V případě, kdy je klient stále nahlášen jako náhradník a ví, že již lekci nemůže stihnout, prosíme, aby nás kontaktoval na tel.: 607 011 239 a my mu lekci omluvíme bez připsání sankce. Pokud tak neučiní, sankce bude muset být uhrazena.

Na první lekci prosím přijďte o 5 – 10 minut dříve. U lekcí jógy po pozdním příchodu již nebudete vpuštěni na lekci.

 

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit!