Veronika Ševčíková

Lektorka Jógy

Už je to 12 let, co jsem prvý krát vstoupila do Londýnskeho jógového studia a absolutne propadla čaru jógy.Na začátku mě fascinovala zejména vnější krása, pružnost a zároveň zdraví a síla lidského těla, kterých bylo možno praktikováním jógy dosáhnout. Ale pravidelnou praxí jsem začala poznávat a chápat hlubší aspekty jógy. Čím déle ji praktikuji, tím více mě překvapuje, jak precizním systémem jóga je, jak dokáže lidem pomoct, ne jen po fyzické stránce. Nie je to len fyzické cvičení, je to spůsob života – strava, chováni sa k sebe, prírode a ostaným. Je to životný styl.

Studium jógy v Londýne, na Bali, na Power joga akademii Vaška Krejčíka, učitelské treningy s Jarem Pávkem, účast na mnohých workshopech tuzemských i medzinárodných učitelov a hlavne má osobní jógova praxe mi neustále prohlubuji a zdokonaluji mé lektorské dovednosti.

Mou specializaci je hlavne Vinyása jóga,Ashtanga jóga, Jóga pro sportovce, ktoru učím v jogových studiach, ale aj priamo v kancelářich velkých firem, či individuálne v pohodlí domova. Každý si může vybrať, čo mu vyhovuje, prostredie v akom sa cíti nejlíp.

V posledním roce jsem se zamilovala do surfování a oceánu, a spojila jsem tuto vášeň s jógou. Učení jógy pro surfaře, ať už při pobřeží oceánu, či v pražskem jogovem studiu, se stalo mou oblíbenou lektorskou aktivitou. Surfjóga, je jóga pro lidi, kteří milují oceán, prírodu, surf a cestování. Je pro všechny, kteří chcú zlepšiť svoj výkon nie len na vlnách, ale aj v každodennom živote. Kromě lepší pružnosti a síle, ktorú pravidelnou jógovou praxi získate, príde časom aj spokojnosť samých so sebou a vnímanie každého prítomného okamžiku.

Mne osobne joga úžasným spůsobem obohatila život a prostredníctvom svých lekcí, chcem predávať toto učení a radost dál.

Zanechte komentář