První návštěva

Pokud chcete do Studia Yoon dorazit poprvé na lekci jakéhokoli cvičení, využijte prosím následujících možností:

1. Vyberte si v rozvrhu lekci, která Vás zaujala a na kterou chcete dorazit.

Vpravo nahoře záložka „REZERVACE“.

2. Máte dvě možnosti, jak si poprvé lekci rezervovat:

  • Zavolat na recepci Studia Yoon a lekci si poprvé zarezervovat telefonicky
  • Zaregistrovat a rezervovat si lekci přes internet.

Registrace – po kliknutí na záložku „Rozvrh a rezervace“ budete přesměrováni na rozvrh. Vpravo nahoře je umístěno tlačítko „Přihlášení“ a „Registrace“. Klikněte na tlačítko „Registrace“ a objeví se Vám stručný formulář, který je nutné vyplnit. Po vyplnění formuláře potvrďte registraci. Na Váš email Vám obratem dorazí uživatelské jméno a heslo, pomocí kterých se přihlásíte. Uživatelské jméno a heslo vyplňte do kolonek vedle „Přihlášení“ a klikněte na tlačítko „Přihlásit“. A je to ????

Lekce můžete přes internet rezervovat takto: Najedete v rozvrhu myší na lekci, kterou si chcete zarezervovat, kliknete na hodinu v rozvrhu a provedete rezervaci. Pokud si chcete prohlédnout své rezervace, jednodušše klikněte na tlačítko „Můj účet“. Zde můžete spravovat všechny své rezervované lekce a obecně i svůj účet (například změnit své heslo). V sekci „Můj účet“ můžete také rušit své rezervace.

Pozor! U rozvrhu vpravo nahoře je vždy datum, které si aktuálně v rozvrhu prohlížíte. Pokud datum rozkliknete, můžete si lekce rezervovat až na měsíc dopředu.

Po první návštěvě rezervace probíhají po internetu. Systém je navržen tak, aby rezervace zvládl opravdu každý ????

!!!Všechny žádáme, aby v případě, že nemohou dorazit na lekci, svou zarezervovanou hodinu opět přes internet či po telefonu zrušili. Uvolníte tak místa pro další zájemce o cvičení.

Odhlašování z lekcí – systém sankcí

  • Odhlašování z ranních lekcí je možné nejpozději do 20:00 hod. předchozího dne.
  • Odhlašování z večerních lekcí je možné nejpozději do 12:00 hod. dne, kdy se má uskutečnit rezervovaná lekce.
  • V případě, že se klient nestihne včas odhlásit, bude mu přičtena sankce ve výši 100 Kč, kterou je nutné při dalším vstupu uhradit.

Sysytém náhradníků

  • V případě, kdy je klient stále nahlášen jako náhradník a ví, že již lekci nemůže stihnout, prosíme, aby nás kontaktoval na tel.: 607 011 239 a my mu lekci omluvíme bez připsání sankce. Pokud tak neučiní, sankce bude muset být uhrazena.

Na první lekci prosím přijďte o 5 – 10 minut dříve. U lekcí jógy po pozdním příchodu již nebudete vpuštěni na lekci.

 

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit!