náš tým

Mgr. Michaela Purnochová Voráčková

Majitel a manager Studia Yoon, lektor powerjógy, aerial jógy a výživový poradce

Kontakt:
602 247 857

E-mail:
vorackova@studioyoon.cz

Mezi mé nejoblíbenější aktivity patří Jóga, které se věnuji zatím 8 let. Jóga mě absolutně uspokojuje jak po stránce fyzické, tak i po té emoční. Ze začátku pro mě jóga byla jen tělesným cvičením, které ale postupně přerůstalo (a stále přerůstá) do celého mého života. Když si jógu zcela připustíte k tělu, je úžasné sledovat, jak se stává vaším životním stylem. Už to není jen cvičení, ale zjišťujete, že se začínáte chovat jinak, myslet jinak, jíst jinak, pečujete o svou fyzickou i psychickou stránku a je vám krásně. V současné době do mého života stále více pouštím pránájámu, meditaci či jóga nidru a objevuji hloubku jógy v celé její kráse.

Nejraději cvičím powerjógu, jelikož mi dává spoustu prostoru a svobody, kterou při cvičení potřebuji. Lekce powerjógy může být vedená dynamičtější i klidnější cestou – záleží pouze na vás a vašem momentálním rozpoložení.

Během své životní cesty jsem se dostala i k jógové terapii, kterou spojuji s vývojovou kineziologií. Této formě zdravého cvičení jsem postupně úplně propadla. Je skvělé pozorovat a uvědomit si, jak je Vaše tělo moudré, stačí ho jen správně nastavit. V současnosti studuji kurz celoživotního vzdělání pod UK FTVS – „Jóga a jógová terapie“ pod Jiřím Čumpelíkem.

Postupně jsem uspokojovala potřebu dalších znalostí a zkušeností v oblasti jógy a zdravého životního stylu na mnoha vzdělávacích kurzech, seminářích a workshopech. Zájem o hlubší poznání jógy stále trvá a zcela jistě plánuji v této oblasti další vzdělání a zážitky.

Jsem velmi ráda, že jsem si mohla splnit svůj dlouholetý sen a otevřít pro vás krásné Studio Yoon. Bez pomoci rodiny a přátel by tady Studio jistě nestálo a za to patří všem obrovské poděkování a respekt. Doufám, že vám všem bude Yoon přinášet stejnou radost jako mně.

Vzdělání a kurzy:

  • Magisterské studium – obor Speciální pedagogika (UJAK)
  • Instruktor jógy (specializace powerjóga) – Power Yoga Akademie Václav Krejčík
  • Master instruktor powerjógy – Power Yoga Akademie Václav Krejčík
  • Jóga pro děti – Power Yoga Akademie Václav Krejčík
  • Restorativní jóga – Power Yoga Akademie Václav Krejčík
  • Poradce pro výživu – Nutri Academy
  • MOUNA Aerial Yoga Teacher training (Švýcarsko)
  • V současnosti – Studium FTVS na Univerzitě Karlově s Jiřím Čumpelíkem – „Jóga a jógová terapie“ (3 – leté studium)
  • Lektorka instruktorů jógy v Power yoga akademii Václav Krejčík (https://www.poweryoga.cz/)

Workshopy:
Bryan  Kest – Poweryoga (odpolední workshop v Praze)
Stojka – Petr Růžička (dopolední workshop v Praze)

Bc. Olga Michalová

Office manager Studia Yoon

Kontakt: 724 812 220, 607 011 239

email: info@studioyoon.cz

Moje první kroky do Studia Yoon vedly v roce 2015 samozřejmě za cvičením s vidinou těla modelky. 

Po nějaké době jsem však roli klienta vyměnila za roli recepční. Ze začátku byla pro mě práce ve studiu jen nutná brigáda k vysoké škole. Postupem času se však z klientů tvořili přátelé a z týmu Studia Yoon rodina. Dny míjely měsíce, měsíce míjely roky a má pozice ve studiu se časem posunula na office managera.

Během covidové doby pak přišel impulz rozšířit své obzory, a jelikož mě velmi baví vaření, do kterého jsem chtěl vpravit trochu řádu, rozhodla jsem se pro absolvování kurzu výživového poradce.

Jsem velmi extrovertní a společenský typ člověka, proto je pro mě práce s klienty velmi uklidňující a dokonale mě naplňuje.

Eliška Petrikovičová

Kontakt: 607 011 239

e-mail: info@studioyoon.cz

Mé jméno je Eliška a jsem milovnicí jógy, jejíž lekce je mi ctí již pár let vést. Jóga je pro mě cestou, na které rozvíjím a poznávám samu sebe. Je to cesta do nitra, do opravdovosti, do srdce. Absolvovala jsem českou i zahraniční školu Hatha jógy a Yin jógy a poznatky z nich s láskou předávám dál na svých lekcích. Bude mi potěšením Vás provést lekcemi Hatha jógy, provoněnou Aroma jógou nebo hluboce uvolňující praxí Yin jógy.