Osobní trénink

Ve Studiu Yoon Vám nabízíme pro Vaše maximální pohodlí možnost těchto individuálních lekcí:

 

Gábina Břachová – Gábina se zaměřuje na lekce flowin, funkční tréninky a tabatu. Během jejích hodin se zbavíte zbytečného tuku, posílíte žádané partie a pobavíte se.
1-2 klienti – 800 Kč
3-4 klienti – 1200 Kč

Eliška Petrikovičová – Eliška Vás velmi ráda provede jemnými jógami jako je Hatha jóga či Jin jóga. Její specialitou je však Aroma jóga, která velmi efektivně působí na všechny Vaše smysly díky olejíčkům, které Eliška připravuje přímo Vám na míru.
1-2 klienti – 1000 Kč
3-4 klienti – 1200 Kč

Jana Náhlovská – Jana cvičí vinyasu pro začátečníky i pokročilé. S Janou se protáhnete a současně i dáte do těla  V propojení dechu s pohybem nastartujete zdravé procesy v těle, zbavíte se bolesti, zpevníte, posílíte a protáhnete svaly.
1-2 klienti – 800 Kč
3-4 klienti – 1200 Kč

Lucie Roscher – Individuální lekce s Lucií jsou zaměřené na detailní nastavení pozic, hledání stability a radosti, a to buď formou statickou s využitím pomůcek nebo dynamickou, dle potřeb a pokročilosti klienta/klientů.
1-2 klienti – 1000 Kč
3-4 klienti – 1200 Kč

Bára Jarkovská – Do svých lekcí Pilátes Bára začleňuje fyzioterapeutické prvky, které z lekcí dělají výjimečné. Díky používání pomůcek se jednotlivé pozice stávají účinnějšími. Cvičení Pilates čím dál tím více vyhledávají fyzioterapeuti pro své klienty jako zdravotní cvičení.

V případě zájmu o soukromou lekci, nás prosím kontaktujte na email: info@studioyoon.cz a my Vás už navedeme správnou cestou ke správnému lektorovi

Nenašli jste správný druh cvičení pro svou soukromou lekci? Nebojte se nás kontaktovat na níže zmíněném e-mailu a společně se pokusíme najít řešení 🙂