Osobní trénink

Ve Studiu Yoon Vám nabízíme pro Vaše maximální pohodlí možnost těchto individuálních lekcí:

 

Gábina Břachová – Gábina se zaměřuje na lekce flowin, funkční tréninky, tabatu nebo TRX. Během jejích hodin se zbavíte přebytečného tuku, posílíte žádané partie a pobavíte se.

60 minut – 1200 Kč

 

 

Eliška Petrikovičová – Eliška Vás velmi ráda provede jemnými jógami jako je Hatha jóga či Jin jóga. Dále Vás může provést meditačními a koncentračními technikami. Její specialitou je však Aroma jóga, která velmi efektivně působí na všechny Vaše smysly díky olejíčkům, které Eliška připravuje přímo Vám na míru.

60 minut – 1200 Kč

 

Jana Náhlovská –  Jana cvičí vinyasu pro začátečníky i pokročilé. S Janou se protáhnete a současně i dáte do těla  V propojení dechu s pohybem nastartujete zdravé procesy v těle, zbavíte se bolesti, zpevníte, posílíte a protáhnete svaly.

60 minut – 1200 Kč

 

Lucie Šturm –  Individuální lekce s Lucií jsou zaměřené na detailní nastavení pozic, hledání stability a radosti, a to buď formou statickou s využitím pomůcek nebo dynamickou, dle potřeb a pokročilosti klienta/klientů.

60 minut – 1200 Kč

možnost provedení lekce v anglickém/německém jazyce: 60 minut – 1500 Kč

 

Bára Jarkovská – Do svých lekcí Pilátes Bára začleňuje fyzioterapeutické prvky, které z lekcí dělají výjimečné. Díky používání pomůcek se jednotlivé pozice stávají účinnějšími. Cvičení Pilates čím dál tím více vyhledávají fyzioterapeuti pro své klienty jako zdravotní cvičení.

60 minut – 1200 Kč

V případě zájmu o soukromou lekci, nás prosím kontaktujte na email: info@studioyoon.cz a my Vás už navedeme správnou cestou ke správnému lektorovi

Nenašli jste správný druh cvičení pro svou soukromou lekci? Nebojte se nás kontaktovat na níže zmíněném e-mailu a společně se pokusíme najít řešení 🙂