soukromé lekce

Ve studiu Yoon Vám nabízíme pro Vaše maximální pohodlí možnost  soukromých lekcí s těmito lektory:

 

60 minut: 1 200 Kč                        90 minut: 1 500 Kč

 

protahovací a rehabilitační

Lucie Šturm

Individuální lekce s Lucií jsou zaměřené na detailní nastavení pozic, hledání stability a radosti, a to buď formou statickou s využitím pomůcek nebo dynamickou, dle potřeb a pokročilosti klienta/klientů.

možnost provedení lekce v anglickém/německém jazyce: 60 minut – 1500 Kč

Barbora Jarkovská

Do svých lekcí Pilátes Bára začleňuje fyzioterapeutické prvky, které z lekcí dělají výjimečné. Díky používání pomůcek se jednotlivé pozice stávají účinnějšími. Cvičení Pilates čím dál tím více vyhledávají fyzioterapeuti pro své klienty jako zdravotní cvičení.

Eliška Petrikovičová

Eliška Vás velmi ráda provede jemnými jógami jako je Hatha jóga či Jin jóga. Dále Vás může provést meditačními a koncentračními technikami. Její specialitou je však Aroma jóga, která velmi efektivně působí na všechny Vaše smysly díky olejíčkům, které Eliška připravuje přímo Vám na míru.

Jana Náhlovská

Jana cvičí vinyasu pro začátečníky i pokročilé. S Janou se protáhnete a současně i dáte do těla  V propojení dechu s pohybem nastartujete zdravé procesy v těle, zbavíte se bolesti, zpevníte, posílíte a protáhnete svaly.

Adéla Bujalská

Adéla je klidná duše, její lekce jsou velmi plynulé. Jóga pro těhotné je pro ni, jako maminku 3 dětí víceméně poslání. Pokud ale heldáte někoho i na něco silovějšího, nebojí se ani powerjógy.

protahovací a posilovací

Michaela Purnochová V.

Chcete se protáhnout, ale zároveň nejste typ co má rád jemné cvičení a potřebuje se trochu zapotit? Lekce powerjógy či jógové terapie – nenechte se zmást slovem terapie – jsou pro Vás to pravé. I když se jedná o relativně odlišné druhy jógových lekcí, do obou Míša čerpá hlavně z  vývojové kineziologie, kde je provedení na prvním místě.

Lenka Soukupová

Pokud Vás trápí povolené svaly pánevního dna, svaly oslabené jizvou po císařském řezu, poporodní kyla a nebo se Vám jen líbí druh tohoto cvičení, je Lenka přesně to pravé.

posilovací a kardio

Gábina Břachová

Gábina se zaměřuje na lekce flowin, funkční tréninky, tabatu nebo TRX. Během jejích hodin se zbavíte přebytečného tuku, posílíte žádané partie a pobavíte se.

Veronika Brzobohatá

Verča je velkým silovým nadšencem, pokud si tedy chcete dát opravdu hodně do těla, je tady pro Vás právě ona. Její specializací jsou zejména lekce HIIT a tabaty.

 

Nenašli jste správný druh cvičení pro svou soukromou lekci? Nebojte se nás kontaktovat na níže zmíněném e-mailu a společně se pokusíme najít správnou cestu ke správnému lektorovi.