Naši lektoři

Mgr. Veronika Lenc

Mgr. Veronika Lenc

Lektorka Rehabilitačního cvičení   Mým povoláním a zároveň vášní je fyzioterapie. Bakalářské studium v oboru fyzioterapie jsem absolvovala na Západočeské univerzitě v Plzni a magisterský titul jsem získala na Vysoké škole tělovýchovy a sportu Palestra v Praze....

číst více
MUDr. Marcela Hornišová

MUDr. Marcela Hornišová

Lektorka Jógy pro zdravá záda K józe jsem se poprvé dostala v 17 letech ve Velké Británii, kde jsem studovala mezinárodní školu a měli jsme povinné nějaké fyzické cvičení dle našich preferencí. Tenkrát to byla hatha jóga a já jsem nevěděla, co si o ní mám myslet, ale...

číst více
Magda Selucká

Magda Selucká

Ke cvičení mě dostala má bolavá záda. Po roce v řadách cvičenek jsem se přesunula do přední pozice a sama jsem se stala lektorkou aerobiku. Řadu let jsem se školila v různých oblastech fitness a cvičení se na deset let stalo mým hlavním zdrojem obživy.

číst více
Barbora Červená

Barbora Červená

Jsem energický člověk a pohyb je mojí vášní. Mé první taneční kroky vedly na hodinách klasického baletu, lidového a moderního tance v Základní umělecké škole Taussigova. Aktivně se sportovnímu tanci věnuji od svých 13 let. Ze začátku jsem se věnovala jak standardním, tak latinskoamerickým tancům, kterým jsem ihned okamžitě propadla. Od té doby s tancem rostu a stal se součástí mého života.

číst více
Lucie Roscher

Lucie Roscher

S jógou jsem se seznámila v 17 letech ve Velké Británii a od té doby mne provázela na cestách a především během náročnějších období, kdy člověk hledá rovnováhu. Zkoušela jsem různé styly, různé učitele, avšak je jen jeden styl, ke kterému se neustále vracím, a to Iyengar jóga. Oblíbila jsem si používání pomůcek, které dopomáhají ke správnému nastaveni pozic. Největší radost mi činí úsměvy klientu po zakončené lekci

číst více
Kristýna Šteffelová

Kristýna Šteffelová

Jsem studentkou marketingové komunikace na vysoké škole a sport a láska k němu mě doprovází již od nepaměti. Jako dítě jsem byla velmi aktivní a věnovala jsem se tanci, plavání, jízdě na koni, golfu, lyžování či squashi, ale v posledních 6 letech se věnuji převážně fitness a to tedy posilování a běhu.

číst více
Gábina Břachová

Gábina Břachová

Jsem energický člověk, a proto mě velice baví silové a posilovací formy cvičení. Mé lekce jsou především funkční, to znamená, že během posilování pracuji hlavně s váhou vlastního těla. Tato forma cvičení Vám zaručí dlouhé, štíhlé svaly a vyrýsovanou postavu.

číst více
Beata Ehrenbergerová

Beata Ehrenbergerová

Jsem cvičitel jógy II. stupně a od roku 2012, kdy vznikla CADJ (Česká asociace dětské jógy) jsem i cvičitel dětské jógy s akreditací ministerstva školství. Využívám svých pedagogických znalostí z vystudovaného oboru Učitelství na Mš.

číst více
Ing. Milan Valent

Ing. Milan Valent

Aikidó je pro mne způsobem mé existence, cestou k harmonii, toleranci i pokoře, snahou o dosažení vnitřního klidu a porozumění si s lidmi kolem sebe i přírodou.

číst více
Michaela Žáčková

Michaela Žáčková

Powerjóze jsme se začala intenzivněji věnovat po porodu prvního syna, kdy jsem řešila bolesti zad z důvodu jeho častého nošení. Cvičení mi začalo pomáhat nejen na záda, ale také na zpevnění a protažení celého těla. Po hodině jsem se cítila vždy jako znovuzrozená a to nejen fyzicky ale také psychicky.

číst více
Mgr. Filip Klieštik

Mgr. Filip Klieštik

Jednoho dne jsem se vydal na cestu jógy a našel jsem sám sebe. A toto dobrodružství z dalšího sebeobjevování stále pokračuje. Od powerjógy přes ashtangu jsem zakotvil v hatha józe, která je mé osobnosti nejbližší. Při svých hodinách se kromě fyzického cvičení ásan zaměřuji na dýchání, zklidnění mysli, meditaci a relaxaci.

číst více
Veronika Ševčíková

Veronika Ševčíková

Už je to 12 let, co jsem prvý krát vstoupila do Londýnskeho jógového studia a absolutne propadla čaru jógy.Na začátku mě fascinovala zejména vnější krása, pružnost a zároveň zdraví a síla lidského těla, kterých bylo možno praktikováním jógy dosáhnout. Ale pravidelnou praxí jsem začala poznávat a chápat hlubší aspekty jógy.

číst více
Mgr. Kamila Černá

Mgr. Kamila Černá

Praktikuje, studuje a učí jógu a jógovou terapii v tradici Šri T. Krišnamačariji. Předává své zkušenosti studentům Filozofické fakulty, spolupracuje s fyzioterapeutickým centrem Therapy point, propaguje ayurvédské principy.

číst více
Jana Náhlovská

Jana Náhlovská

Jóga mě provází už více než 20 let. V roce 2016/2017 jsem absolvovala akreditovaný kruz/vzdělávací program učitel jógy u Pavla Huba v jeho Yogalibre a V roce 2013 jsem prošla dvěma úrovněmi školení a workshopů dětské jógy u Hanky Luhanové.

číst více
Mgr. Michaela Purnochová Voráčková

Mgr. Michaela Purnochová Voráčková

Mezi mé nejoblíbenější aktivity patří Jóga, které se věnuji zatím 8 let. Jóga mě absolutně uspokojuje jak po stránce fyzické, tak i po té emoční. Ze začátku pro mě jóga byla jen tělesným cvičením, které ale postupně přerůstalo (a stále přerůstá) do celého mého života.

číst více