Kosmetika

Ve Studiu Yoon se můžete nechat hýčkat v kosmetickém salónu, kde se Vám dostane jen té nejlepší profesionální péče od naší kosmetičky Martiny Hejnové.

Náš kosmetický salón pracuje pouze s přípravky nejvyšší kvality od německé značky Janssen Cosmetics a s dekorativní kosmetikou Malu Wilz.

Nabídka služeb kosmetiky je velmi široká – od ošetření pleti, přes depilaciošetření tělabarvení obočí i řas až po chemický peeling. Vybrat si můžete z nepřeberného množství produktů a služeb.

Přípravky Janssen Cosmetics a Malu Wilz můžete po konzultaci s kosmetičkou zakoupit přímo v našem kosmetickém salónu.

Pro objednání kontaktujte prosím přímo paní Kotalová
na tel.: 605 022 255

 

Martina Kotalová

Kosmetička roku 2016 – Janssen

Narodila jsem se v Českém Brodě 19. listopadu 1983 ve znamení štíra. Jeho rysy mě poctivě vystihují a při mé práci inspirují. V astrologii to jsou: Kreativita, intuice, dobrosrdečnost, velká energie, vytrvalost, silná vůle, touha překonávat všechny překážky a jít stále dopředu.

Kosmetické praxi se věnuji již 10 let. Vybrala jsem si profesionální německou značku Janssen Cosmetics, která je určena výhradně do kosmetických salonů. Jejími prioritami pro mě jsou vysoká účinnost, snášenlivost a cílené řešení problémů. Nabídnout každé klientce/klientovi individuální domácí program a intenzivní salonní ošetření na vysoké úrovni podle aktuálních potřeb pleti je samozřejmostí.

Několikrát jsem se stala VIP kosmetičkou firmy Janssen Cosmetics a měla jsem možnost navštívit sídlo firmy v Cáchách. Při té příležitosti jsem se osobně seznámila s Dr. Rolandem Sacherem a navštívila vyhlášený veletrh v Düsseldorfu. V mém oboru je třeba se stále vzdělávat, proto jsou pro mě firemní školení o novinkách velmi důležitá a inspirující. Další semináře navštěvuji individuálně.

Informace najdete také na stránkách www.janssen-beauty.cz.

Intenzivně se také zajímám o můj oblíbený obor – vizážistiku. První kurz jsem absolvovala pod vedením paní Ivany Nouzecké a Bohumily Christophové- soudní znalkyně v oboru kosmetika, vizážistika. Velkou výzvou pro mě bylo líčení pro firmy Audi, VW a Porsche s celebritami jako Monika Absolonová, Jana Doleželová a Lucie Váchová-Křížková. Mou oblíbenou lektorkou a kolegyní je Štěpánka Podroužková, dvojnásobná mistryně ČR v make-upu a vítězka mezinárodního veletrhu v Düsseldorfu. Pod jejím vedením jsem absolvovala odborné kurzy na FOTOmake-up, CRAZYmake-up a svatební líčení.

Pracuji s profesionální dekorativní kosmetikou Malu Wilz www.malu-wilz.cz.

Pro mnohé je snem mít svou práci jako koníček, mně se sen splnil.